Щедрик: магія Різдва

 10 грудня 2021

 18:00

 Соборна церква Святого Хреста та Святого Варфоломія (Вроцлав, Польща)

Капела "ДУМКА" та Національний симфонічний оркестр України запрошують усіх охочих поринути у світ магії різдвяних свят. У виконанні колективів прозвучать фрагменти "Різдвяних симфонізмів", а також "Щедрик" композитора Івана Небесного.

"Щедрик: магія Різдва" –  це проєкт, що об'єднує кілька святкових подій, присвячених сучасному символу Різдва – "Щедрику" Миколи Леонтовича, що у світі знається як "Carol of the Bells".

У першому концерті на Михайлівській площі прозвучить різдвяний шлягер та українські колядки у виконанні відомих українських співаків, хорів та оркестрів. Капела "ДУМКА" та Національний симфонічний оркестр України також запрошують усіх охочих поринути у світ магії різдвяних свят. У виконанні колективів прозвучать фрагменти "Різдвяних симфонізмів", а також "Щедрик" композитора Івана Небесного.

Зазначимо, що проєкт реалізується Міністерством культури та інформаційної політики України, Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти, Міністерством закордонних справ України за підтримки Посольства США в Україні та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).