Україна. Музика війни

Україна. Музика війни

 8 жовтня 2023

 19:00

 Національна філармонія України

У рамках концерту-закриття XXXIV Міжнародного фестивалю "Київ Музик Фест-2023" капела "ДУМКА" разом з Національним симфонічним оркестром України презентує світовій публіці "Музику війни" Євгена Станковича.

Закриття одного з найбільших і найстаріших українських форумів сучасної академічної музики, вже традиційно відбудеться у Національній філармонії України. Традиційно також це буде масштабний концерт симфонічної музики за участю хору й солістів, що має продемонструвати потужність української композиторської школи й виконавства, закарбуватися у пам’яті слухача яскравим спогадом до наступного "Київ Музик Фесту". 

Резонуючи з сучасними подіями, темою заключного концерту стане війна. Сучасна реальність не може не знаходити відгук у душах і серцях митців, які по-своєму пишуть свій "літопис війни". Хроніку трагічних подій відтворив Євген Станкович у тричастинному оркестрово-хоровому творі "Україна. Музика війни". 

У виконанні Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України під керівництвом Володимира Сіренка, Національної заслуженої академічної капели України "ДУМКА" під керівництвом Євгена Савчука, скрипаля Назарія Пилатюка та піаніста Євгена Геплюка відбудеться світова прем'єра монументального твору Євгена Станковича.

Придбати квитки